Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne-BIP
Kontakt
Historia i tradycje
Pracownicy szkoły
Dla nauczycieli
Osiągnięcia
Z życia szkoły
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Stołówka szkolna
Pedagog
Logopeda
Reforma oświaty
Galeria zdjęć 2016/2017
Galeria zdjęć 2017/2018
Certyfikaty i wyróżnienia
Projekt unijny "Czym skorupka za młodu..."
Dla rodziców
Dziennik elektroniczny
Kalendarium roku szkolnego
Rada Rodziców
Zebrania
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Wykaz podręczników
Bezpieczeństwo dzieci w cyberprzestrzeni
Ogłoszenia
Rekrutacja klasa 1
Rekrutacja klasa 0
Dla ucznia
Samorząd Uczniowski
Koła zainteresowań
Dyplomy i wyróżnienia
Ciekawe strony
Dzwonki


 

Dyrektor szkoły mgr Monika Manke-Durma

Wicedyrektor szkoły mgr Jolanta Zygmunciak

 

Pracownicy pedagogiczni:


Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

Monika Manke -Durma

Wiedza o społeczeństwie

Jolanta Zygmunciak

Matematyka

Antczak Dorota

Przyroda/geografia

Badyna Marcin

Wychowanie fizyczne

Banachowska Teresa

Wychowanie fizyczne

Bukrewicz Anita

Język angielski

Buława Włodzimierz

Religia/Wychowanie fizyczne

Górecka Martyna

Matematyka

Gruszka Renata

Matematyka

Kawska Ewa

Sztuka – plastyka, technika, muzyka

Kijuk Daria

Język angielski

Kozińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna

Kozłowska Ewa

Świetlica

Latecka Magdalena

Doradztwo zawodowe

Lis Milena

Biologia

Łukasiak Beata

Historia i społeczeństwo

Małecka Sylwia

Język angielski

Mrozik Mirosława

Świetlica szkolna

Nagala Katarzyna

Świetlica szkolna

Pałucka Iwona

Edukacja wczesnoszkolna

Przybył Hanna

Logopedia

Przybysz Renata

Język polski

Renda Donat

Fizyka

Serafin Dorota

Język polski

Skonieczny Norbert

Edukacja dla bezpieczeństwa

Sikorska Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

Sobczak Aneta

Pedagog szkolny

Sudomir Marzena

Religia

Szymańska Dorota

Świetlica szkolna

Tężycki Piotr

Biblioteka szkolna

Tarczyńska Marzena

Język polski

Trojanowska Milena

Język niemiecki

Weiss Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

Witczak Katarzyna

Chemia

Włodarska Agnieszka

Biologia

Woźniak Dorota

Zajęcia komputerowe/Informatyka

Zielińska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

Pracownicy administracji:


Imię i nazwisko

Funkcja

Klimek Hanna

kierownik administracyjno-gospodarczy

Rosołowska Dorota

sekretarz

Siemianowki Grzegorz

referent

Pracownicy obsługi: Sawko Helena, Paduszyńska Marzena, Lewandowska Maria, Kamińska Iwona, Trawińska Jolanta, Stępowska Krystyna, Cender Marzena, Trojanowska Aneta, Lizińska Grażyna, Przybysz Mirosław, Langa Mariusz