Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne-BIP
Kontakt
Historia i tradycje
Pracownicy szkoły
Dla nauczycieli
Osiągnięcia
Z życia szkoły
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Stołówka szkolna
Pedagog
Logopeda
Reforma oświaty
Galeria zdjęć 2016/2017
Galeria zdjęć 2017/2018
Certyfikaty i wyróżnienia
Projekt unijny "Czym skorupka za młodu..."
Dla rodziców
Dziennik elektroniczny
Kalendarium roku szkolnego
Rada Rodziców
Zebrania
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Wykaz podręczników
Bezpieczeństwo dzieci w cyberprzestrzeni
Ogłoszenia
Rekrutacja klasa 1
Rekrutacja klasa 0
Dla ucznia
Samorząd Uczniowski
Koła zainteresowań
Dyplomy i wyróżnienia
Ciekawe strony
Dzwonki

 

Zespoły pomocy psychologiczno - pedagogicznej w roku szkolnym 2018/2019

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Grupa

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego

Termin

I

Sylwia Małecka

Wtorek 13.30 - 14.15

II

Katarzyna Nagala

-------

III

Renata Przybysz

Wtorek 13.30 - 14.15

IV

Martyna Górecka

Poniedziałek 13.30 - 14.15

V

Marzena Tarczyńska

Poniedziałek 13.30 - 14.15

VI

Agnieszka Włodarska

Środa 13.30 - 14.15

VII

Ewa Kozłowska

Środa 13.30 - 14.15

VIII

Dorota Szymańska

Poniedziałek 13.30 - 14.15

IX

Aneta Sobczak

Poniedziałek 14.20 - 15.05

 

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Grupa

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin zajęć

 I

Marzena Tarczyńska

Poniedziałek 08.00 - 08.45

II

Dorota Serafin

Czwartek 08.00 - 08.45

 III

Małgorzata Zielińska

Środa 13.30 - 14.15

IV

Małgorzata Zielińska

Środa 12.40 - 13.25

 V

Małgorzata Zielińska

Czwartek 12.40 - 13.25

 VI

Renata Przybysz

Wtorek 14.15 - 15.05

VII

Beata Łukasiak

Wtorek 13.30 – 14.15

VIII

Anita Bukrewicz

Czwartek 13.30 - 14.15

IX

Marzena Tarczyńska

Środa 08.00 - 08.45

X

Beata Kozińska

Poniedziałek 10.30 - 11.15

 

Zajęcia rewalidacyjne

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Termin zajęć

Dorota Serafin

poniedziałek 08.00 - 08.45  wtorek 13.30 – 14.20

Małgorzata Sikorska

poniedziałek 12.25 – 14.30    wtorek 11.40 – 12.25

Renata Przybysz

wtorek 08.00 - 08.45        piątek 13.30 -14.15

Iwona Pałucka

wtorek 13.30 - 14.15    czwartek 14.20 - 15.05 

Dorota Serafin

czwartek 08.45 - 09.40    piątek 08.00 - 08.45

Iwona Pałucka

poniedziałek 10.40 - 11.25     wtorek 12.40 - 13.25

Beata Kozińska

poniedziałek 11.15 - 12.00     wtorek 11.30 - 12.15

Małgorzata Sikorska

środa 12.40 - 13.25     piątek 10.40 - 11.25

 

Zajęcia socjoterapeutyczne

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Termin zajęć

Marzena Sudomir 

poniedziałek 10.40 - 11.25 wtorek 13.35 - 14.15