Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne-BIP
Kontakt
Historia i tradycje
Pracownicy szkoły
Dla nauczycieli
Osiągnięcia
Z życia szkoły
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Stołówka szkolna
Pedagog
Logopeda
Reforma oświaty
Galeria zdjęć 2016/2017
Galeria zdjęć 2017/2018
Certyfikaty i wyróżnienia
Projekt unijny "Czym skorupka za młodu..."
Dla rodziców
Dziennik elektroniczny
Kalendarium roku szkolnego
Rada Rodziców
Zebrania
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Wykaz podręczników
Bezpieczeństwo dzieci w cyberprzestrzeni
Ogłoszenia
Rekrutacja klasa 1
Rekrutacja klasa 0
Dla ucznia
Samorząd Uczniowski
Koła zainteresowań
Dyplomy i wyróżnienia
Ciekawe strony
Dzwonki

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
w ramach programu "Czym skorupka za młodu..."
01.10.2017r. - 30.06.2018r.

Lp

Rodzaj zajęć

Nazwisko i imię prowadzącego

Termin

1

Zajęcia rozwijające umiejętności przyrodnicze grupa I

Agnieszka Włodarska

Czwartek 14.20-15.05
(dopiero od stycznia)

2

Zajęcia rozwijające umiejętności przyrodnicze grupa II

Agnieszka Włodarska

Czwartek 13.30-14.15
(dopiero od stycznia)

3

Zajęcia rozwijające umiejętności z języka angielskiego grupa I

Anita Bukrewicz

Środa 13.30-14.15
(do stycznia)

4

Zajęcia rozwijające umiejętności z języka angielskiego grupa II

Sylwia Małecka

Wtorek 14.20-15.05
Czwartek 14.20-15.05
(do stycznia)

5

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne grupa I

Jolanta Zygmunciak

Poniedziałek 13.30-14.15

6

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne grupa II

Martyna Górecka

Wtorek 13.30-14.15

7

Zajęcia rozwijające umiejętności z informatyki grupa I

Dorota Woźniak

Poniedziałek 14.20-15.05

8

Zajęcia z języka angielskiego grupa I

Sylwia Małecka

Czwartek 13.35-14.20

9

Zajęcia z języka angielskiego grupa II

Anita Bukrewicz

Wtorek 13.30-14.15

10

Zajęcia z języka angielskiego grupa III

Anita Bukrewicz

Poniedziałek 08.00-08.45

11

Zajęcia z matematyki grupa I

Martyna Górecka

Wtorek 14.20-15.05

12

Zajęcia z matematyki grupa II

Martyna Górecka

Czwartek 13.30-14.15

13

Zajęcia z matematyki grupa III

Martyna Górecka

Środa 13.30-14.15

14

Zajęcia logopedyczne grupa I

Marzena Tarczyńska

Środa 11.25-12.25

15

Zajęcia logopedyczne grupa II

Marzena Tarczyńska

Środa 13.25-14.25

16

Zajęcia logopedyczne grupa III

Marzena Tarczyńska

Piątek 11.25-12.25

17

Zajęcia logopedyczne grupa IV

Marzena Tarczyńska

Środa 12.25-13.25

 

LISTA UCZESTNIKÓW PROJEKTU
"Czym skorupka za młodu..."

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Rodzaj zajęć

1

Wilkowska Karina

VI a

koło: przyrodnicze, języka angielskiego, matemtyczne, informatyczne

2

Wiśniewska Klaudia

VI a

koło: matemtyczne, informatyczne

3

Sochaczewski Bartosz

VI a

koło: matemtyczne, informatyczne

4

Ostrowski Jakub

VI a

koło: matemtyczne, informatyczne

5

Krygier Sandra

VI b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

6

Wietrzycka Izabela

VI b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

7

Bukrewicz Klara

VI b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego, matematyczne, informatyczne

8

Michałowski Maksymilian

VI b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

9

Skibiński Wiktor

VI b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

10

Sołtys Jakub

VI b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

11

Szmajda Igor

VI b

koło: matematyczne, informatyczne

12

Dopierała Łukasz

VI b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego, matematyczne, informatyczne

13

Tężycki Wiktor

VI b

koło: matematyczne, informatyczne

14

Kaszyński Oliwier

V a

koło: matematyczne

15

Milewska Izabela

IV a

koło: przyrodnicze, języka angielskiego, matematyczne

16

Wyborska Dobrosława

IV a

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

17

Wyborska Aleksandra

IV a

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

18

Jurczak Piotr

IV a

koło: matematyczne

19

Staniszewska Patrycja

IV b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

20

Stasińska Martyna

IV b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego, matematyczne

21

Gaweł Angelika

IV b

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

22

Kraszewski Oskar

IV b

koło: matematyczne

23

Tymoszuk Zuzanna

IV c

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

24

Kowalska Marta

IV c

koło: przyrodnicze, języka angielskiego

25

Małecki Michał

IV c

koło: matematyczne

26

Żywica Bartosz

IV c

koło: matematyczne

27

Prokopiak Amelia

IV c

koło: matematyczne

28

Brylińska Patrycja

IV a

język angielski, matematyka, logopedia

29

Giętkowska Adrianna

IV a

język angielski, matematyka

30

Szefler Patryk

IV a

język angielski, matematyka

31

Nicowski Filip

IV a

język angielski, matematyka, logopedia

32

Zdebiak Oliwia

IV b

język angielski, matematyka, logopedia

33

Taler Wiktoria

IV c

język angielski, matematyka

34

Andryszczyk Milena

IV c

język angielski, matematyka

35

Kletkiewicz Szymon

IV c

język angielski, matematyka, logopedia

36

Maciejewska Nicola

V a

język angielski, matematyka

37

Jachowicz Joanna

V a

język angielski, matematyka

38

Erenc Jakub

V a

język angielski, matematyka

39

Koziorek-Kowalski Simon

V a

język angielski, matematyka

40

Bartczak Marcel

V a

język angielski, matematyka

41

Gawłowski Alan

V a

język angielski, matematyka

42

Langhoff Wiktor

V a

język angielski, matematyka

43

Krygier Patryk

V a

język angielski, matematyka

44

Grzelak Nikola

V b

język angielski, matematyka

45

Leszczyńska Sandra

V b

język angielski, matematyka

46

Królak Wanessa

V b

język angielski, matematyka

47

Grzanka Justyna

V b

język angielski, matematyka

48

Goniewicz Zofia

V b

język angielski, matematyka

49

Łuczak Eryk

V b

język angielski, matematyka

50

Burczyk Dawid

V b

język angielski, matematyka

51

Dobrowolski Damian

V b

język angielski, matematyka

52

Bieńczak Adam

I a

logopedia

53

Burczyk Julia

I a

logopedia

54

Katański Łukasz

I a

logopedia

55

Burczyk Zuzanna

I a

logopedia

 

GRUPA I
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Prowadzący ANITA BUKREWICZ
ŚRODA 13.30 – 15.00 (DO STYCZNIA 2018r.)

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI PRZYRODNICZE
Prowadzący AGNIESZKA WŁODARSKA
CZWARTEK 14.20 – 15.05 (od stycznia 2018r.)

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Wilkowska Karina

VI a

dz

2

Krygier Sandra

VI b

dz

3

Wietrzycka Izabela

VI b

dz

4

Bukrewicz Klara

VI b

dz

5

Michałowski Maksymilian

VI b

ch

6

Skibiński Wiktor

VI b

ch

7

Sołtys Jakub

VI b

ch

8

Spryszyński Maciej

VI b

ch

Razem

4 dziewczynki + 4 chłopców

 

GRUPA II
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Prowadzący SYLWIA MAŁECKA

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI PRZYRODNICZE
Prowadzący AGNIESZKA WŁODARSKA

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Milewska Izabela

IV a

dz

2

Kowalska Marta

IV c

dz

3

Stasińska Martyna

IV b

dz

4

Wyborska Aleksandra

IV a

dz

5

Wyborska Dobrosława

IV a

dz

6

Gaweł Angelika

IV b

dz

7

Tymoszuk Zuzanna

IV c

dz

8

Staniszewska Patrycja

IV b

dz

Razem

8 dziewczynek

 

GRUPA I
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNE
Prowadzący JOLANTA ZYGMUNCIAK
PONIEDZIAŁEK 13.30 – 14.15

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI Z INFORMATYKI
Prowadzący DOROTA WOŹNIAK
PONIEDZIAŁEK 14.20 – 15.05

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Bukrewicz Klara

VI b

dz

2

Wiśniewska Klaudia

VI a

dz

3

Wilkowska Karina

VI a

dz

4

Sochaczewski Bartosz

VI a

ch

5

Ostrowski Jakub

VI a

ch

6

Szmajda Igor

VI b

ch

7

Dopierała Łukasz

VI b

ch

8

Tężycki Wiktor

VI b

ch

Razem

3 dziewczynki + 5 chłopców

 

GRUPA II
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNE
Prowadzący MARTYNA GÓRECKA
WTOREK 13.30 – 14.15

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Kaszyński Oliwier

V a

ch

2

Jurczak Piotr

IV a

ch

3

Kraszewski Oskar

IV b

ch

4

Małecki Michał

IV c

ch

5

Żywica Bartosz

IV c

ch

6

Prokopiak Amelia

IV c

dz

7

Stasińska Martyna

IV b

dz

8

Milewska Izabela

IV a

dz

Razem

3 dziewczynki + 5 chłopców

 

GRUPA I
ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Prowadzący SYLWIA MAŁECKA
CZWARTEK 13.35 – 14.20

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI
Prowadzący MARTYNA GÓRECKA
WTOREK 14.20 – 15.05

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Brylińska Patrycja

IV a

dz

2

Giętkowska Adrianna

IV a

dz

3

Zdebiak Oliwia

IV b

dz

4

Taler Wiktoria

IV c

dz

5

Andryszczyk Milena

IV c

dz

6

Szefler Patryk

IV a

ch

7

Nicowski Filip

IV a

ch

8

Kletkiewicz Szymon

IV c

ch

Razem

5 dziewczynek + 3 chłopców

 

GRUPA II
ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Prowadzący ANITA BUKREWICZ

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI
Prowadzący MARTYNA GÓRECKA

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Maciejewska Nicola

V a

dz

2

Jachowicz Joanna

V a

dz

3

Erenc Jakub

V a

ch

4

Koziorek-Kowalski Simon

V a

ch

5

Bartczak Marcel

V a

ch

6

Gawłowski Alan

V a

ch

7

Langhoff Wiktor

V a

ch

8

Krygier Patryk

V a

ch

Razem

2 dziewczynki + 6 chłopców

 

GRUPA III
ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Prowadzący ANITA BUKREWICZ

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI
Prowadzący MARTYNA GÓRECKA

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Grzelak Nikola

V b

dz

2

Leszczyńska Sandra

V b

dz

3

Królak Vanessa

V b

dz

4

Grzanka Justyna

V b

dz

5

Goniewicz Zofia

V b

dz

6

Łuczak Eryk

V b

ch

7

Burczyk Dawid

V b

ch

8

Dobrowolski Damian

V b

ch

Razem

5 dziewczynek + 3 chłopców

 

GRUPA I
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE
Prowadzący MARZENA TARCZYŃSKA
ŚRODA 11.25 – 12.25

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Nicowski Filip

IV a

ch

2

Brylińsla Patrycja

IV a

dz

 

GRUPA II
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE
Prowadzący MARZENA TARCZYŃSKA
ŚRODA 13.25 – 14.25

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Zdebiak Oliwia

IV b

dz

2

Kletkiewicz Szymon

IV c

ch

 

GRUPA III
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE
Prowadzący MARZENA TARCZYŃSKA
PIĄTEK 11.25 – 12.25

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Bieńczak Adam

I a

ch

2

Burczyk Julia

I a

dz

 

GRUPA IV
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE
Prowadzący MARZENA TARCZYŃSKA

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Płeć

1

Katański Łukasz

I a

ch

2

Burczyk Zuzanna

I a

dz